Demet Apart

Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart
Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart Demet Apart

Demet Apart, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Demet Apart sizler için doğru adres olacaktır.

Demet Apart sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Demet Apart tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiApart
🐶 Evcil HayvanKabul Edilmiyor
🅿️ OtoparkÜcretli
🕒 Check In - Check Out12:00 - 11:00
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Demet Apart tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Demet Apart tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 12:00 - 11:00 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Apart tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Demet Apart tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, apart konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Demet Apart, Avşa Adası'nda ev konforunu arayan kişilerin tercihidir. Avşa'da evinizde ki konforu aratmayacak tesislerde en uygun fiyata konaklamak istiyorsanız, Avşa Adası apartları yazımızdan dilediğiniz apartı tercih edebilirsiniz.

Demet Apart Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Demet Apart, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, apart kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Demet Apart tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Demet Apart tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Demet Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (545) 418 39 30 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Demet Apart Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Demet Apart tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Demet Apart tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Demet Apart Detaylı İnceleme Videosu

Demet Apart tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "Demet Apart İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan Demet Apart tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (545) 418 39 30 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Demet Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Demet Apart nasıl bir tesis?

Demet Apart, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda apart kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Demet Apart tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Hayır, Demet Apart tesisinde otopark yer almamaktadır. Araç ile gellen tatilciler araçlarını tesise yakın bir otoparka ücretli olarak park edebilirler.

Demet Apart tesisinde yemek servisi var mı?

Demet Apart tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Demet Apart tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Demet Apart tesisi evcil hayvan kabul etmemektedir. Tesiste evcil hayvanınızı maalesef barındıramazsınız.

Yorum yapın