Temel Motel 2

Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2
Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2 Temel Motel 2

Temel Motel 2, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Temel Motel 2 sizler için doğru adres olacaktır.

Temel Motel 2 sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Temel Motel 2 tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiMotel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Temel Motel 2 tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Temel Motel 2 tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Motel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Temel Motel 2 tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, motel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Temel Motel 2 Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Temel Motel 2, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, motel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Temel Motel 2 tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market, Hediyelik Eşya Dükkanı
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Temel Motel 2 tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Temel Motel 2 tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (532) 205 93 74 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Temel Motel 2 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Temel Motel 2 nasıl bir tesis?

Temel Motel 2, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda motel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Temel Motel 2 tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Temel Motel 2 bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Temel Motel 2 tesisinde yemek servisi var mı?

Temel Motel 2 tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Temel Motel 2 tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Temel Motel 2 tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın