Avşa Apart Otel

Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
avsa-apart-otel-2
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel
Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel avsa-apart-otel-2 Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel Avşa Apart Otel

Avşa Apart Otel, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Avşa Apart Otel sizler için doğru adres olacaktır.

Avşa Apart Otel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Avşa Apart Otel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiMotel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:30 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Avşa Apart Otel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Avşa Apart Otel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:30 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Motel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Avşa Apart Otel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, motel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Apart Otel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Avşa Apart Otel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, motel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Avşa Apart Otel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Avşa Apart Otel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Avşa Apart Otel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (552) 411 62 41 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Avşa Apart Otel Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Avşa Apart Otel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Avşa Apart Otel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Apart Otel Detaylı İnceleme Videosu

Avşa Apart Otel tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "Avşa Apart Otel İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan Avşa Apart Otel tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (552) 411 62 41 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Avşa Apart Otel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avşa Apart Otel nasıl bir tesis?

Avşa Apart Otel, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda motel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Avşa Apart Otel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Avşa Apart Otel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Avşa Apart Otel tesisinde yemek servisi var mı?

Avşa Apart Otel tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Avşa Apart Otel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Avşa Apart Otel tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın