Deniz Ulaş Apart

Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart
Deniz Ulaş Apart Deniz Ulaş Apart Deniz Ulaş Apart Deniz Ulaş Apart Deniz Ulaş Apart Deniz Ulaş Apart Deniz Ulaş Apart Deniz Ulaş Apart

Deniz Ulaş Apart, Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Deniz Ulaş Apart sizler için doğru adres olacaktır.

Deniz Ulaş Apart sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Deniz Ulaş Apart tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiApart
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Deniz Ulaş Apart tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Deniz Ulaş Apart tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Apart tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Deniz Ulaş Apart tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, apart konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Deniz Ulaş Apart, Avşa Adası'nda ev konforunu arayan kişilerin tercihidir. Avşa'da evinizde ki konforu aratmayacak tesislerde en uygun fiyata konaklamak istiyorsanız, Avşa Adası apartları yazımızdan dilediğiniz apartı tercih edebilirsiniz.

Deniz Ulaş Apart Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Deniz Ulaş Apart, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, apart kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

Doğa konsepti ile hizmet sunan Deniz Ulaş Apart tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

Doğa konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Deniz Ulaş Apart tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Deniz Ulaş Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (531) 345 35 80 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Deniz Ulaş Apart Nerede?

Doğa konsepti ile hizmet sunan Deniz Ulaş Apart tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Deniz Ulaş Apart tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Deniz Ulaş Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Ulaş Apart nasıl bir tesis?

Deniz Ulaş Apart, doğa konsepti ile Avşa Adası'nda apart kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Deniz Ulaş Apart tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Deniz Ulaş Apart bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Deniz Ulaş Apart tesisinde yemek servisi var mı?

Deniz Ulaş Apart tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Deniz Ulaş Apart tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Deniz Ulaş Apart tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın