Mari Pembe Otel

Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel
Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel Mari Pembe Otel

Mari Pembe Otel, Avşa Adası'nda havuz konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda havuz konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Mari Pembe Otel sizler için doğru adres olacaktır.

Mari Pembe Otel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Mari Pembe Otel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiOtel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out14:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Mari Pembe Otel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Mari Pembe Otel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 14:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Otel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Mari Pembe Otel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, otel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Mari Pembe Otel, ada da lüks otel denilince akıllara gelen tesislerden biri olmaktadır. Mari Pembe Otel gibi ada da kaliteli hizmet veren lüks otelleri incelemek için Avşa Adası otelleri yazımızdan yararlanabilir, dilediğiniz otelden ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

Mari Pembe Otel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Mari Pembe Otel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, otel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

Havuz konsepti ile hizmet sunan Mari Pembe Otel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Denize Sıfır, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market, Hediyelik Eşya Dükkanı
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe, Teras
Havuz Açık Yüzme Havuzu
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

Havuz konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Mari Pembe Otel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Mari Pembe Otel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (532) 219 58 31 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Mari Pembe Otel Nerede?

Havuz konsepti ile hizmet sunan Mari Pembe Otel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Mari Pembe Otel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Mari Pembe Otel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mari Pembe Otel nasıl bir tesis?

Mari Pembe Otel, havuz konsepti ile Avşa Adası'nda otel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Mari Pembe Otel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Mari Pembe Otel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Mari Pembe Otel tesisinde yemek servisi var mı?

Mari Pembe Otel tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Mari Pembe Otel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Mari Pembe Otel tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın