Mavi Liman Apart

Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart
Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart Mavi Liman Apart

Mavi Liman Apart, Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Mavi Liman Apart sizler için doğru adres olacaktır.

Mavi Liman Apart sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Mavi Liman Apart tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiApart
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:30 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Mavi Liman Apart tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Mavi Liman Apart tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:30 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Apart tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Mavi Liman Apart tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, apart konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Mavi Liman Apart, Avşa Adası'nda ev konforunu arayan kişilerin tercihidir. Avşa'da evinizde ki konforu aratmayacak tesislerde en uygun fiyata konaklamak istiyorsanız, Avşa Adası apartları yazımızdan dilediğiniz apartı tercih edebilirsiniz.

Mavi Liman Apart Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Mavi Liman Apart, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, apart kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

Doğa konsepti ile hizmet sunan Mavi Liman Apart tesisinin özellikleri ise;

Plaj Denize Sıfır, Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi, Kıyıda Sığ Deniz
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Teras
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

Doğa konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Mavi Liman Apart tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Mavi Liman Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (541) 805 64 02 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Mavi Liman Apart Nerede?

Doğa konsepti ile hizmet sunan Mavi Liman Apart tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Mavi Liman Apart tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Mavi Liman Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Liman Apart nasıl bir tesis?

Mavi Liman Apart, doğa konsepti ile Avşa Adası'nda apart kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Mavi Liman Apart tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Mavi Liman Apart bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Mavi Liman Apart tesisinde yemek servisi var mı?

Mavi Liman Apart tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Mavi Liman Apart tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Mavi Liman Apart tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın