Sunset Motel

Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel
Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel Sunset Motel

Sunset Motel, Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Sunset Motel sizler için doğru adres olacaktır.

Sunset Motel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Sunset Motel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiMotel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out12:30 - 12:00
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Sunset Motel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Sunset Motel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 12:30 - 12:00 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Motel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Sunset Motel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, motel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Sunset Motel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Sunset Motel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, motel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

Doğa konsepti ile hizmet sunan Sunset Motel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe, Teras
Yiyecek İçecek Restoran(Alakart), Kapalı Restoran, Cafe Bar
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

Doğa konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Sunset Motel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Sunset Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (538) 263 44 44 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Sunset Motel Nerede?

Doğa konsepti ile hizmet sunan Sunset Motel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Sunset Motel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Sunset Motel Detaylı İnceleme Videosu

Sunset Motel tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "Sunset Motel İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan Sunset Motel tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (538) 263 44 44 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Sunset Motel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sunset Motel nasıl bir tesis?

Sunset Motel, doğa konsepti ile Avşa Adası'nda motel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Sunset Motel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Sunset Motel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Sunset Motel tesisinde yemek servisi var mı?

Evet, Sunset Motel tesisinde yemek servisi bulunmaktadır. Sunmuş olduğu yemek servisi hakkında detaylı bilgi almak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Sunset Motel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Sunset Motel tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın