Volkan Şenay Apart

Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart
Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart Volkan Şenay Apart

Volkan Şenay Apart, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Volkan Şenay Apart sizler için doğru adres olacaktır.

Volkan Şenay Apart sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Volkan Şenay Apart tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiApart
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Volkan Şenay Apart tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Volkan Şenay Apart tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Apart tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Volkan Şenay Apart tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, apart konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Volkan Şenay Apart, Avşa Adası'nda ev konforunu arayan kişilerin tercihidir. Avşa'da evinizde ki konforu aratmayacak tesislerde en uygun fiyata konaklamak istiyorsanız, Avşa Adası apartları yazımızdan dilediğiniz apartı tercih edebilirsiniz.

Volkan Şenay Apart Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Volkan Şenay Apart, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, apart kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Volkan Şenay Apart tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market, Hediyelik Eşya Dükkanı
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Volkan Şenay Apart tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Volkan Şenay Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (537) 973 42 40 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Volkan Şenay Apart Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Volkan Şenay Apart tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Volkan Şenay Apart tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Volkan Şenay Apart Detaylı İnceleme Videosu

Volkan Şenay Apart tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "Volkan Şenay Apart İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan Volkan Şenay Apart tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (537) 973 42 40 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Volkan Şenay Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Volkan Şenay Apart nasıl bir tesis?

Volkan Şenay Apart, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda apart kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Volkan Şenay Apart tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Volkan Şenay Apart bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Volkan Şenay Apart tesisinde yemek servisi var mı?

Volkan Şenay Apart tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Volkan Şenay Apart tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Volkan Şenay Apart tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın