Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon, Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Titiz Pansiyon sizler için doğru adres olacaktır.

Yaz ve kış aylarında hizmet veren Titiz Pansiyon tesisinde yılın dilediğiniz döneminde konaklayarak tatilinizi yapabilirsiniz.

Titiz Pansiyon tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiPansiyon
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out12:30 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz ve Kış Ayları

Titiz Pansiyon tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Titiz Pansiyon tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 12:30 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Pansiyon tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Titiz Pansiyon tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, pansiyon konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Titiz Pansiyon gibi Avşa Adası’nda kaliteli hizmet veren diğer pansiyon kategorisinde ki tesisleri incelemek, bu pansiyonlardan ücretsiz rezervasyon yapmak için Avşa Adası pansiyonları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Titiz Pansiyon Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Titiz Pansiyon, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, pansiyon kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

Doğa konsepti ile hizmet sunan Titiz Pansiyon tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

Doğa konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Titiz Pansiyon tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Titiz Pansiyon tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (545) 416 77 96 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Titiz Pansiyon Nerede?

Doğa konsepti ile hizmet sunan Titiz Pansiyon tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Titiz Pansiyon tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Titiz Pansiyon Detaylı İnceleme Videosu

Titiz Pansiyon tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "Titiz Pansiyon İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan Titiz Pansiyon tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (545) 416 77 96 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Titiz Pansiyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Titiz Pansiyon nasıl bir tesis?

Titiz Pansiyon, doğa konsepti ile Avşa Adası'nda pansiyon kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Titiz Pansiyon tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Titiz Pansiyon bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Titiz Pansiyon tesisinde yemek servisi var mı?

Titiz Pansiyon tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Titiz Pansiyon tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Titiz Pansiyon tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası Titiz Pansiyon, ada da pansiyon kategorisinde hizmet veren kaliteli ve uygun bir tesistir. Tesisin güncel fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz rezervasyon yapmak için ilgili adresten siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın