Ada Apart & Motel

Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel
Ada Apart & Motel Ada Apart & Motel Ada Apart & Motel Ada Apart & Motel Ada Apart & Motel Ada Apart & Motel Ada Apart & Motel Ada Apart & Motel

Ada Apart & Motel, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Ada Apart & Motel sizler için doğru adres olacaktır.

Ada Apart & Motel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Ada Apart & Motel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiMotel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Ada Apart & Motel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Ada Apart & Motel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Motel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Ada Apart & Motel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, motel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Ada Apart & Motel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Ada Apart & Motel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, motel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Ada Apart & Motel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Ada Apart & Motel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Ada Apart & Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (530) 099 40 13 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Ada Apart & Motel Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Ada Apart & Motel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Ada Apart & Motel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ada Apart & Motel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ada Apart & Motel nasıl bir tesis?

Ada Apart & Motel, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda motel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Ada Apart & Motel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Ada Apart & Motel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Ada Apart & Motel tesisinde yemek servisi var mı?

Ada Apart & Motel tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Ada Apart & Motel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Ada Apart & Motel tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın