Aşkım Pansiyon

Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon
Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon Aşkım Pansiyon

Aşkım Pansiyon, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Aşkım Pansiyon sizler için doğru adres olacaktır.

Aşkım Pansiyon sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Aşkım Pansiyon tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiPansiyon
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Aşkım Pansiyon tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Aşkım Pansiyon tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Pansiyon tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Aşkım Pansiyon tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, pansiyon konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Aşkım Pansiyon gibi Avşa Adası’nda kaliteli hizmet veren diğer pansiyon kategorisinde ki tesisleri incelemek, bu pansiyonlardan ücretsiz rezervasyon yapmak için Avşa Adası pansiyonları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Aşkım Pansiyon Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Aşkım Pansiyon, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, pansiyon kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Aşkım Pansiyon tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek Restoranda Bebek Sandalyesi
Çocuk Çocuk Parkı
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Yiyecek İçecek Açık Restoran, Cafe Bar
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Aşkım Pansiyon tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Aşkım Pansiyon tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (551) 607 28 80 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Aşkım Pansiyon Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Aşkım Pansiyon tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Aşkım Pansiyon tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Aşkım Pansiyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşkım Pansiyon nasıl bir tesis?

Aşkım Pansiyon, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda pansiyon kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Aşkım Pansiyon tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Aşkım Pansiyon bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Aşkım Pansiyon tesisinde yemek servisi var mı?

Evet, Aşkım Pansiyon tesisinde yemek servisi bulunmaktadır. Sunmuş olduğu yemek servisi hakkında detaylı bilgi almak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Aşkım Pansiyon tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Aşkım Pansiyon tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın