Avşar Apart

Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart Avşar Apart

Avşar Apart, Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Avşar Apart sizler için doğru adres olacaktır.

Avşar Apart sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Avşar Apart tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiApart
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 11:00
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Avşar Apart tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Avşar Apart tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 11:00 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Apart tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Avşar Apart tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, apart konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşar Apart, Avşa Adası'nda ev konforunu arayan kişilerin tercihidir. Avşa'da evinizde ki konforu aratmayacak tesislerde en uygun fiyata konaklamak istiyorsanız, Avşa Adası apartları yazımızdan dilediğiniz apartı tercih edebilirsiniz.

Avşar Apart Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Avşar Apart, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, apart kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

Doğa konsepti ile hizmet sunan Avşar Apart tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Yiyecek İçecek Cafe Bar
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

Doğa konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Avşar Apart tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Avşar Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (532) 205 93 74 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Avşar Apart Nerede?

Doğa konsepti ile hizmet sunan Avşar Apart tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Avşar Apart tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşar Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avşar Apart nasıl bir tesis?

Avşar Apart, doğa konsepti ile Avşa Adası'nda apart kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Avşar Apart tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Avşar Apart bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Avşar Apart tesisinde yemek servisi var mı?

Evet, Avşar Apart tesisinde yemek servisi bulunmaktadır. Sunmuş olduğu yemek servisi hakkında detaylı bilgi almak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşar Apart tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Avşar Apart tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın