Güneysu Apart

Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart
Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart Güneysu Apart

Güneysu Apart, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Güneysu Apart sizler için doğru adres olacaktır.

Güneysu Apart sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Güneysu Apart tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiApart
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 11:00
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Güneysu Apart tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Güneysu Apart tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 11:00 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Apart tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Güneysu Apart tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, apart konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Güneysu Apart, Avşa Adası'nda ev konforunu arayan kişilerin tercihidir. Avşa'da evinizde ki konforu aratmayacak tesislerde en uygun fiyata konaklamak istiyorsanız, Avşa Adası apartları yazımızdan dilediğiniz apartı tercih edebilirsiniz.

Güneysu Apart Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Güneysu Apart, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, apart kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Güneysu Apart tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market, Hediyelik Eşya Dükkanı
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar Teras
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Güneysu Apart tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Güneysu Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (551) 843 44 62 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Güneysu Apart Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Güneysu Apart tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Güneysu Apart tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Güneysu Apart Detaylı İnceleme Videosu

Güneysu Apart tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "Güneysu Apart İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan Güneysu Apart tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (551) 843 44 62 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Güneysu Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Güneysu Apart nasıl bir tesis?

Güneysu Apart, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda apart kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Güneysu Apart tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Güneysu Apart bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Güneysu Apart tesisinde yemek servisi var mı?

Güneysu Apart tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Güneysu Apart tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Güneysu Apart tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın