İnci Motel

İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel
İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel İnci Motel

İnci Motel, Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda doğa konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, İnci Motel sizler için doğru adres olacaktır.

İnci Motel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

İnci Motel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiMotel
🐶 Evcil HayvanKabul Edilmiyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:00
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

İnci Motel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

İnci Motel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:00 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Motel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren İnci Motel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, motel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

İnci Motel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

İnci Motel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, motel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

Doğa konsepti ile hizmet sunan İnci Motel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Plaja Uzaklık 300m'den Fazla
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

Doğa konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren İnci Motel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan İnci Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (545) 600 29 07 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

İnci Motel Nerede?

Doğa konsepti ile hizmet sunan İnci Motel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından İnci Motel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

İnci Motel Detaylı İnceleme Videosu

İnci Motel tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "İnci Motel İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan İnci Motel tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (545) 600 29 07 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

İnci Motel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İnci Motel nasıl bir tesis?

İnci Motel, doğa konsepti ile Avşa Adası'nda motel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

İnci Motel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, İnci Motel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

İnci Motel tesisinde yemek servisi var mı?

İnci Motel tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

İnci Motel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

İnci Motel tesisi evcil hayvan kabul etmemektedir. Tesiste evcil hayvanınızı maalesef barındıramazsınız.

Yorum yapın