Kalkın Dilek Pansiyon

Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon
Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon Kalkın Dilek Pansiyon

Kalkın Dilek Pansiyon, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Kalkın Dilek Pansiyon sizler için doğru adres olacaktır.

Kalkın Dilek Pansiyon sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiPansiyon
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Kalkın Dilek Pansiyon tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Kalkın Dilek Pansiyon tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Pansiyon tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Kalkın Dilek Pansiyon tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, pansiyon konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon gibi Avşa Adası’nda kaliteli hizmet veren diğer pansiyon kategorisinde ki tesisleri incelemek, bu pansiyonlardan ücretsiz rezervasyon yapmak için Avşa Adası pansiyonları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Kalkın Dilek Pansiyon, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, pansiyon kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Kalkın Dilek Pansiyon tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Kalkın Dilek Pansiyon tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Kalkın Dilek Pansiyon tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (537) 352 16 98 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Kalkın Dilek Pansiyon tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Kalkın Dilek Pansiyon tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kalkın Dilek Pansiyon nasıl bir tesis?

Kalkın Dilek Pansiyon, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda pansiyon kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Kalkın Dilek Pansiyon tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Kalkın Dilek Pansiyon bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Kalkın Dilek Pansiyon tesisinde yemek servisi var mı?

Kalkın Dilek Pansiyon tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Kalkın Dilek Pansiyon tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın