Oytun Motel

Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel
Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel Oytun Motel

Oytun Motel, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Oytun Motel sizler için doğru adres olacaktır.

Oytun Motel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Oytun Motel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiMotel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 11:00
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Oytun Motel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Oytun Motel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 11:00 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Motel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Oytun Motel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, motel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Oytun Motel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Oytun Motel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, motel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Oytun Motel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar Bahçe
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Oytun Motel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Oytun Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (536) 798 07 08 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Oytun Motel Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Oytun Motel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Oytun Motel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Oytun Motel Detaylı İnceleme Videosu

Oytun Motel tesisini merak eden tatilciler için hazırlamış olduğumuz, "Oytun Motel İnceleme Videosu"nu izleyerek tesis hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoda ki görsellerin hepsi yetkililerimiz tarafından çekilmiş orjinal fotoğraflar olmaktadır. Videoda da yer alan Oytun Motel tesisini beğendiyseniz ve yer ayırtmak istiyorsanız, 0 (536) 798 07 08 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçip, yerinizi ücretsiz bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Oytun Motel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Oytun Motel nasıl bir tesis?

Oytun Motel, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda motel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Oytun Motel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Oytun Motel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Oytun Motel tesisinde yemek servisi var mı?

Oytun Motel tesisinde yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesis Avşa restoranlarına yakın konumdadır. Dilerseniz restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Oytun Motel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Oytun Motel tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın