Patama Butik Otel

Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel
Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel Patama Butik Otel

Patama Butik Otel, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Patama Butik Otel sizler için doğru adres olacaktır.

Patama Butik Otel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Patama Butik Otel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiOtel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Patama Butik Otel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Patama Butik Otel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Otel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Patama Butik Otel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, otel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Patama Butik Otel, ada da lüks otel denilince akıllara gelen tesislerden biri olmaktadır. Patama Butik Otel gibi ada da kaliteli hizmet veren lüks otelleri incelemek için Avşa Adası otelleri yazımızdan yararlanabilir, dilediğiniz otelden ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

Patama Butik Otel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Patama Butik Otel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, otel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Patama Butik Otel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon, Döviz Alım/Satım
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Teras
Yiyecek İçecek Açık Restoran
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Patama Butik Otel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Patama Butik Otel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (533) 382 59 06‬ numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Patama Butik Otel Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Patama Butik Otel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Patama Butik Otel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Patama Butik Otel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Patama Butik Otel nasıl bir tesis?

Patama Butik Otel, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda otel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Patama Butik Otel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Patama Butik Otel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Patama Butik Otel tesisinde yemek servisi var mı?

Evet, Patama Butik Otel tesisinde yemek servisi bulunmaktadır. Sunmuş olduğu yemek servisi hakkında detaylı bilgi almak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Patama Butik Otel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Patama Butik Otel tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın