Grand Güzel Otel

Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel
Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel Grand Güzel Otel

Grand Güzel Otel, Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası'nda şehir merkezi konsepti ile hizmet veren bir tesis bakıyorsanız, Grand Güzel Otel sizler için doğru adres olacaktır.

Grand Güzel Otel sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız tesisi tercih edebilirsiniz.

Grand Güzel Otel tesisinin genel özellikleri ise;

🏨 Tesis TipiOtel
🐶 Evcil HayvanKabul Ediliyor
🅿️ OtoparkÜcretsiz
🕒 Check In - Check Out13:00 - 10:30
👶 Bebek Ücreti0-7 Yaş Ücretsiz
🍂 Hizmet Verdiği DönemYaz Ayları

Grand Güzel Otel tesisinin genel özellikleri ve tesisin tatilciler için koymuş olduğu kurallar yukarıda ki gibi olmaktadır.

Grand Güzel Otel tesisinin check-in ve check-out saatleri tabloda yer aldığı gibi 13:00 - 10:30 aralığındadır. Bu sebeple tesisin giriş çıkışlarının da oldukça esnek olduğunu belirtebiliriz.

Otel tipinde yer alan tesisler arasında en iyi hizmeti veren Grand Güzel Otel tesisinin gecelik fiyatlarını, tatilcilerin yorumlarını, otel konumunu ve çok daha fazlasını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Grand Güzel Otel, ada da lüks otel denilince akıllara gelen tesislerden biri olmaktadır. Grand Güzel Otel gibi ada da kaliteli hizmet veren lüks otelleri incelemek için Avşa Adası otelleri yazımızdan yararlanabilir, dilediğiniz otelden ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

Grand Güzel Otel Özellikleri [Detaylı - İnceleme]

Grand Güzel Otel, Avşa Adası'nda tatilcilere birçok hizmeti sunarak, otel kategorisinde ki tesislerden bir tanesini tercih edecek tatilcilerin güzel bir tatil geçirmesini amaçlamaktadır.

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Grand Güzel Otel tesisinin özellikleri ise;

Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü Hizmeti, Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar Market, Kuaför/Güzellik Salonu, Hediyelik Eşya Dükkanı
Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar Dinlenme Odası
Yiyecek İçecek Restoran(Açık Büfe)
Otopark Tesise Ait Otopark
İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma Klima

şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda hizmet veren Grand Güzel Otel tesisinin genel özellikleri yukarıda yer aldığı gibi olmaktadır. Tatiliniz için bir çok avantajı sunan Grand Güzel Otel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, 0 (551) 853 00 92 numaralı telefondan tesis yetkilisiyle iletişme geçebilirsiniz.

Grand Güzel Otel Nerede?

şehir merkezi konsepti ile hizmet sunan Grand Güzel Otel tesisinin Avşa Adası'nda hizmet vermiş olduğu konum yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu konumdan yararlanarak Avşa iskelesine inmeniz ardından Grand Güzel Otel tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Grand Güzel Otel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Grand Güzel Otel nasıl bir tesis?

Grand Güzel Otel, şehir merkezi konsepti ile Avşa Adası'nda otel kategorisinde bulunarak tatilcilere kaliteli hizmet veren bir tesistir.

Grand Güzel Otel tesisinde ücretsiz otopark var mı?

Evet, Grand Güzel Otel bünyesinde, tatilcilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği otopark bulunmaktadr. Tatilciler araçlarını bu otoparka ücretsiz olarak bırakabilirler.

Grand Güzel Otel tesisinde yemek servisi var mı?

Evet, Grand Güzel Otel tesisinde yemek servisi bulunmaktadır. Sunmuş olduğu yemek servisi hakkında detaylı bilgi almak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Grand Güzel Otel tesisi evcil hayvan kabul ediyor mu?

Grand Güzel Otel tesisi tüm evcil hayvanları tesisine kabul etmektedir. Tesiste evcil hayvanınız ile dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

Yorum yapın